Skip to content

TATUAŻE ASI

Asia jest fanką realizmu, aczkolwiek wywodzi się z granicznego stylu. Stara się myśleć nieszablonowo i lubi wyzwania stawiane w tatuażach.

Tatuaże Asia

Jestem Asia. Od zawsze maluję i rysuję. Chodziłam do liceum plastycznego, a moim marzeniem było tatuowanie skóry i tworzenie czegoś na „zawsze”. Moja przygoda z ozdabianiem skóry rozpoczęła się od makijażu permanentnego, ale z czasem zdałam sobie sprawę, że to nie spełnia moich ambicji. W 2019 roku zrozumiałam, że nie ma na co czekać i zaczęłam się zastanawiać jak zacząć. Wtedy magicznie pojawiła się w moim życiu Natka, która ostatecznie pociągnęła i wprowadziła mnie w tajniki tatuażu. Od jakiegoś czasu poszukuję swojego stylu, do tej pory odnalazłam się w micro i macro realizmie, oldschoolu oraz tatuażu graficznym, jednak moje serce ciągnie do tworzenia autorskich projektów w połączeniu kilku stylów. Spełnia mnie fakt, że mogę tworzyć coś pięknego dla kogoś drugiego. xoxo

Masz ochotę, żeby Asia stworzyła dla ciebie tatuaż na miarę twoich oczekiwań? Nic prostszego! Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie kontaktowej, a potem umówisz się na luźną rozmowę o swoich tatuażowych planach. Asia ma ten magiczny dar dostosowywania się do każdego stylu – czy to realizm, czy graniczny styl, a może zwierzęce motywy czy mangowe szaleństwo. Po prostu daj jej znać, co ci leży na sercu, a ona z pewnością stworzy coś wyjątkowego. Wypełnij formularz, zrób krok w stronę swojego nowego tatuażu, a resztę zostaw Asi – w końcu to jej specjalność!

Tatuaże Asia

Studio tatuażu INKMANIA
Zielona Góra

E-MAIL
studioinkmania@gmail.com

ADRES
Dąbrowskiego 55 lok.2,
Zielona Góra

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
10:00 – 17:00

Sobota – Niedziela
zamknięte