Skip to content

TATUAŻE PANI PAPIEŻ

Natka czyli Pani Papież i jej kolorki. Klimat w jakim dziara Natka jest jedyny w swoim rodzaju, połączenie kolorów, delikatnych motywów i duszy artysty – mix, który daje świetne efekty.

Tatuaże Pani Papież

Hej 😉 Jestem Natka, tatuażem zajmuję się od 11 lat. Swoją przygodę z tatuażem rozpoczęłam na domowej kanapie by później rozwijać się w zagranicznych studiach tatuażu w Londynie, Monachium, Irlandii i Belgii. Lata doświadczenia pozwoliły mi wykształcić warsztat pracy na najwyższym poziomie technicznym. Od samego początku najbardziej zafascynowana jestem wykonywaniem tatuaży w stylu watercolor i sketch. Zapraszam Was do mojej galerii i do studia na piękne dziarki.

Jeśli chcesz, żeby twój tatuaż był nie tylko unikalny, ale i wyjątkowy w swoim rodzaju, to Pani Papież jest właśnie dla ciebie. Bez wątpienia stworzy coś, co będzie przyciągać spojrzenia i podbijać serca!

Jeśli chcesz dziarę od Pani Papież, to musisz koniecznie się z nią skontaktować. Jej specjalność to styl akwarelowy, ale zrobi Ci dziarę także w innym stylu – od linearnego po realistyczny. 

Tatuaże Pani Papież

Studio tatuażu INKMANIA
Zielona Góra

E-MAIL
studioinkmania@gmail.com

ADRES
Dąbrowskiego 55 lok.2,
Zielona Góra

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
10:00 – 17:00

Sobota – Niedziela
zamknięte