Skip to content

TATUAŻE MAI

Jeśli myślisz o tatuażu rodem z Polinezji, to Maja z Inkmanii jest twoim numerem jeden! Jej styl to czysta magia, kiedy chodzi o wzory inspirowane fauną i florą, a do tego jeszcze te geometryczne akcenty, które robią wrażenie.

Maja potrafi wyczarować na skórze coś, co przeniesie cię prosto na rajskie wyspy. Jej tatuaże to jakby wizualna podróż po egzotycznych motywach, gdzie każdy detal ma swoje znaczenie.

Jeśli marzysz o czymś, co wyróżni się spośród innych tatuaży i będzie odzwierciedleniem tropikalnej przygody, to Maja z Inkmanii to odpowiednia osoba.

Tatuaże Maja

Hej! Jestem Maja. Tatuażem zajmuje się od około 5 lat. Wcześniej moje działania artystyczne opierały się głównie na malarstwie, projektach teatralnych czy audiowizualnych. Moja sztuka w tatuażu to połączenie geometrycznej precyzji i delikatności. Od zawsze nurtowała mnie fascynacja symbolami świata i starożytnych kultur, które przekazuję w moich dziełach. Moje prace to również hołd dla florystycznych wzorów oraz fantastycznych postaci, które często wpisują się anatomicznie na ciało moich klientów. Inspiruje mnie kultura Polinezji, nordycka, słowiańska i wszelka etniczna oraz wzory Świętej Geometrii i techniki dotworku w połączeniu z cienką linią, fineline. Dzięki wiedzy z zakresu numerologii i znaczeń starożytnych tworzę unikatowe kompozycje symboli,dopasowane do osobistych potrzeb. Ponadto, prowadzę sesje rytualnego tatuażu w naturze, kierując się intencjami i drogą duszy. Oprócz tego tworzę mandale i siatki kryształowe. W wolnym czasie oddaję się także muzyce, współtworząc projekt Madame, bo muzyka to moja druga pasja.

Chciałbyś, aby Maja przygotowała dla Ciebie podobny wzór, dostosowany do Ciebie? Wypełnij formularz na stronie kontaktowej i umów się na rozmowę w sprawie swojego nowego tatuażu.

Tatuaże Maja

Studio tatuażu INKMANIA
Zielona Góra

E-MAIL
studioinkmania@gmail.com

ADRES
Dąbrowskiego 55 lok.2,
Zielona Góra

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek – Piątek
10:00 – 17:00

Sobota – Niedziela
zamknięte